VITAJTE

Teší nás, RVK steel

Kovovýroba Žilina a okolie. Naša spoločnosť vznikla za účelom tvorby výrobkov z oceli, hliníku a nereze. Naše skúsenosti z rôznych odvetví tvoria základný pilier pre efektívnu a obojstranne spokojnú spoluprácu.

Zameriavame sa na výrobu bežných, ale aj atypických výrobkov. Posuvné a krídlové brány, zábradlie na terasy, balkóny či iné plochy. Rovnako sa zaoberáme aj výrobou bezpečnostných prvkov – bezpečnostné mreže na okná/dvere, hroty na ploty, ale aj montáž bezpečnostných a kamerových systémov, aby bol Váš objekt úplne zabezpečený.

Každý výrobok je unikátny a rovnako aj pristupujeme k práci. Vaše požiadavky sú pre nás prvoradé a pokúsime sa im prispôsobiť celý výrobok, pokiaľ to proces umožní.

Všetky vzťahy so zákazníkmi staviame na transparentnosti. Už od prvej cenovej ponuky, cez výrobu až po finálne odovzdávanie dbáme na to, aby mal zákazník prehľad o celkovom procese. Dôležitou súčasťou našej filozofie je aj korektnosť – to, na čom sa dohodneme, je záväzné.

Rovnako, ako naše produkty, chceme aby aj vzťahy so zákazníkmi boli trvácne.

image
NAŠE ZRUČNOSTI

S čím Vám dokážeme pomôcť

Brány, ploty, bezpečnostné mreže, ale aj zábradlia a ostatné kovové konštrukcie patria do nášho portfólia. Dodanie v čo najkratšom termíne za čo najlepšiu cenu je základným kameňom celej filozofie.

Návrh a vizualizácia

90%

Výroba

95%

Montáže

75%
SPOJTE SA S NAMI

Máte otázky? Radi na ne odpovieme.

V prípade záujmu o cenovú ponuku Vás prosíme o čo najdetailnejší opis požadovaného výrobku. Najtypickejšími potrebnými informáciami sú: požadované rozmery, výplň a povrchová úprava. Rovnako doplňte, či máte záujem o montáž.